مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 94329 -تاریخ انتشار : شنبه 27 شهریور 1395 -ساعت : 16:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در نشست سالیانه شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان

طرح پارلمان جوانان اصلاح‌طلب دوباره کلید خورد

مازندمجلس: نشست سالیانه شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان برگزار و طرح پارلمان جوانان اصلاح طلب در دستور کار این نشست قرار گرفت.
مازندمجلس:، طرح پارلمان جوانان اصلاح طلب دوباره کلید خورد.

نشست سالیانه شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان در حالی برگزار شد که طرح پارلمان جوانان اصلاح طلب در دستور کار این نشست قرار داشت؛ طرح پارلمان جوانان اصلاح طلب برای اولین بار در سال 92 و توسط جمعی از جوانان در همایش ی در شهرکرد کلید خورد و پس از مدت ها مسکوت ماند.

نوید مقدم رییس شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان در نشست شورای عالی مشورتی جوانان این حزب اعلام کرد که این طرح صرفا برای تمرین دموکراسی در سطوح پایین و کاهش خطای ناشی از عملکرد نیروهای کم تجربه و تربیت آنها برای فضای پساانتخاباتی ست .

مقدم افزود: پیش فرض مان این است که احزاب در جهت پیش برد این طرح با ما حداکثر همکاری را دارند، پیش از این گام هایی را جهت مذاکره با احزاب برداشته‌ایم اما امروز مصمم شده‌ایم که این مذاکرات را از مسیر قاطعانه تر و معقولانه تر طی کنیم.

رییس شاخه جوانان ندای ایرانیان همچنین تاکید کرد که بزرگان سیاسی کشور باید به ضرورت پرورش نیروهای مدبر و کاردان در عرصه مدیریتی برسند و به جوانان به عنوان فرصتی برای پیشرفت استفاده کنند.

به گزارش فارس، نوید مقدم رییس شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان، طی انتخاباتی 7 نفر از اعضای شورای شاخه مرکز را انتخاب و جهت تایید به کمیته تشکیلات و هیات اجرایی ارجاع داد.

پس از تکمیل شورای شاخه؛ این شورا محمد امین شعبانیان را به سمت نائب رئیس شاخه جوانان حزب انتخاب کردند.

رییس شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان در توضیحاتی گفت: معتقدیم که رفتن به سمت سازوکار های مشارکت سیاسی و انتخاب به جای انتصاب می تواند عامل مهمی در بهبود کارآمدی باشد. شورای عالی شاخه جوانان که دارای حق رای برای این انتخابات بودند متشکل از اعضای شورای شاخه و 2 نفر به نمایندگی از شاخه جوانان هر استان و همچنین ادوار شاخه جوانان حزب به عنوان اعضای ناظر هستند.

نشست که با حضور محمد صادق خرازی ریاست شورای مرکزی، سامان بختیاری معاون اجرایی و نماینده دبیر کل، اشکان مجللی ریاست هئیت داوری و بازرسی و سعید نورمحمدی ریاست کمیته امور استان ها و سودابه رادفرد عضو شورای مرکزی و رئیس قبلی شاخه برگزار شد در کنار برگزاری انتخابات، کلیات شیوه نامه شاخه جوانان و طرح پارلمان جوانان به تصویب شورای عالی مشورتی جوانان رسید.

افراد منتخب در انتخابات روز پنج شنبه به ترتیب بالاترین رای عبارتند از:
١- سعید زمانی (ادوار شورای شاخه جوانان مرکز)
٢- امیرحسین گلباز (شورای شاخه جوانان استان البرز)
٣- سالار احمدی (ادوار شورای شاخه جوانان مرکز - دبیر فعلی کمیته استان ها)
٤- مهدی یعقوبی (رییس شاخه جوانان استان قزوین)
٥- آزاد معلم (رییس شاخه جوانان استان یزد)
٦- مرتضی طهماسپور(رییس سابق شاخه جوانان استان اردبیل-مسئول کمیته تشکیلات استان اردبیل)
٧- امیر عرفان نیلی (شورای شاخه جوانان استان اصفهان)‌

این افراد پس از تایید کمیته تشکیلات و هیات اجرایی حزب به عضویت شورای شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان درخواهند آمد.
 


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جوانان - شورای - استان - حزب ندای ایرانیان - ایرانیان - پارلمان - کمیته - اعضای - ادوار - تشکیلات - اجرایی - اصلاح - احزاب - ریاست - اردبیل - افراد - انتخابات - همچنین - برگزار - فارس، - گزارش - دوباره - مشورتی - نیروهای - عنوان - سیاسی - سالیانه - تایید -

مطالب مرتبط با : طرح پارلمان جوانان اصلاح‌طلب دوباره کلید خورد
نظر شما در مورد : طرح پارلمان جوانان اصلاح‌طلب دوباره کلید خورد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها