امروز چهار شنبه 29 شهریور 1396 ساعت 21:05:49

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 96249 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 مهر 1395 -ساعت : 09:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت برخورد با قاچاقچی و خریدار کالای قاچاق/ شناسه دار کردن کالاها اقدامی برای مقابله با کالای قاچاق

یوسفیان ملا تاکید کرد:

ضرورت برخورد با قاچاقچی و خریدار کالای قاچاق/ شناسه دار کردن کالاها اقدامی برای مقابله با کالای قاچاق

مازندمجلس: عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،باتاکید براینکه رشد حجم کالای قاچاق تبدیل به فساد در اقتصاد ما شده است،گفت:شناسه دار کردن کالاها یکی از اقداماتی است که می تواند از حجم کالای قاچاق در کشور بکاهد

مازندمجلس: عزت الله یوسفیان ملا، با تاکید براینکه رشد حجم کالای قاچاق تبدیل به فساد در اقتصاد ما شده است،گفت: ورود کالا اگر با پرداخت گمرک از مبادی رسمی نیز صورت بگیرد فرصت های اشتغال و همچنین گردش اقتصادی و مالی را از بین می برد.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود کالای قاچاق،کشور را از عواید واردات مانند حقوق گمرکی بی بهره می کند،افزود:برای جلوگیری از بروز فاجعه در زمینه کالای قاچاق و برای ممانعت از بروز تبعات آن باید به هر شکل ممکن اقتصاد کشور را از چنگال قاچاق برهانیم.

واردات باید با حساب وکتاب دقیق انجام شود

این نماینده مردم درمجلس دهم،با تاکید براینکه واردات نیز باید با حساب وکتاب دقیق انجام شود،تصریح کرد:حتی واردات قانونی فراتر از نیاز نیز صدمات بسیاری به اقتصاد ما وارد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه باید ابتدا در مبادی ورودی جلوی قاچاق کالا را بگیریم،گفت:درحال حاضر قانون خرید و فروش کالای مسروقه حجم این نوع تخلف را کاهش داده این قانون باید درخصوص کالای قاچاق نیز اعمال شود تا خرید و فروش آن کم شود.

شناسه دارکردن کالاها راهی برای مقابله با قاچاق

این نماینده مردم در مجلس دهم،با اشاره به اظهارات اخیر مسئولان درخصوص شناسه دارکردن کالاها تا ماه های آینده،افزود: شناسه دارکردن کالاها یکی از اقداماتی است که می تواند از حجم کالای قاچاق در کشور بکاهد که این اقدام باید خیلی زودتر اجرایی می شد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با تاکید براینکه کالای قاچاق باید قبل از رسیدن به دست مصرف کننده مورد برخورد واقع شود،گفت:ما نیاز به اقدامات کارآمدی برای مقابله با کالای قاچاق هستیم.


منبع : خانه ملت


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسفیان ملا - قاچاق - شناسنامه دار کردن کا -

نظر شما در مورد : ضرورت برخورد با قاچاقچی و خریدار کالای قاچاق/ شناسه دار کردن کالاها اقدامی برای مقابله با کالای قاچاق

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها