تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران و وزارت تعاون برای موضوع اشتغال و آسیب‌های اجتماعی

تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 - ساعت : 16:39

کد مطلب: 181011 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران و وزارت تعاون برای موضوع اشتغال و آسیب‌های اجتماعی

مازندمجلس: جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.

مازندمجلس: جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که به ریاست محمدرضا عارف برگزار شد، محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی، منصوری، معاون اشتغال وزارت تعاون و روزبه کردونی مدیرکل دفتر آسیب‌های اجتماعی گزارش مبسوطی از وضعیت بازار اشتغال، آسیب‌های اجتماعی و اقدامات صورت گرفته در استان تهران ارائه کردند. 

در این نشست نمایندگان استان تهران دیدگاه‌ها و انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه دادند. 

عارف رئیس مجمع نمایندگان تهران در سخنانی با جدی توصیف کردن وضعیت آسیب‌های اجتماعی بر لزوم چاره اندیشی برای حل این معضل تاکید کرد. 

او بر ضرورت استفاده از ظرفیت NGO‌های فعال در زمینه آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: برای حل معضل آسیب‌های اجتماعی همه دستگاه‌های مربوطه باید خود را در برابر خانواده‌های ایرانی مسئول بدانند و تنها به تشکیل جلسه اکتفا نکنند. 

رئیس مجمع نمایندگان تهران با قدردانی از اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص آسیب‌های اجتماعی بر لزوم تداوم اقدامات صورت گرفته در این وزارتخانه درباره آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد. 

عارف همچنین تشکیل کمیته‌ای مشترک با حضور نمایندگان مجمع نمایندگان تهران و وزارت تعاون درخصوص رسیدگی به موضوع آسیب‌های اجتماعی و اشتغال در استان تهران را پیشنهاد کرد که مورد استقبال مسئولان این وزارتخانه قرار گرفت. 

بر این اساس مقرر شد اعضای این کمیته آقایان سروش، بادامچی، موسوی، منصوری، محسنی بندپی و کردونی و یکی از بانوان عضو مجمع فعالیت مستمری داشته باشند و حداکثر تا ۲ ماه آینده گزارشی از اقدامات و عملکرد خود را به مجمع ارائه دهند.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #اجتماعی #آسیب‌های #تهران #نمایندگان #تعاون #اشتغال #وزارت #اقدامات #تاکید #ارائه #استان #وزارتخانه #مشترک #تشکیل #گرفته #موضوع #کمیته #درخصوص #وضعیت #گزارش #محسنی #بندپی #کردونی #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران و وزارت تعاون برای موضوع اشتغال و آسیب‌های اجتماعی


X https://sport45.site/