پایان بررسی لایحه مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی

تاریخ انتشار : شنبه 28 بهمن 1396 - ساعت : 09:27

کد مطلب: 228644 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس خبر داد

پایان بررسی لایحه مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی

مازندمجلس: نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی از پایان بررسی لایجه مناطق آزاد تجاری در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، قره‌جه طیار شامگاه پنج‌شنبه در جمع مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس، با درخواست از استانداری گلستان مبنی بر کاهش تمرکز بودجه در مرکز استان، گفت: ما خواستار نگاه عادلانه و توزیع امکانات و بودجه در همه نقاط استان گلستان از نقاط مرزی و بیابانی گرفته تا مناطق جنگلی و بندری هستیم.

وی با تاکید بر اینکه کمک دستگاه‌های دولتی برای تسریع در بهره‌برداری از منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون ضروری است، اضافه کرد: بررسی لایجه دولت برای ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری در کشور در کمیسیون اقتصادی مجلس به اتمام رسیده است و امیدواریم در ابتدای سال 97 به صحن علنی مجلس آمده و مورد تصویب نهایی قرار بگیرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس تسریع در ساخت و بهره‌برداری از جاده نفت را یک مطالبه جدی مردم شهرستان گنبدکاووس دانست و تاکید کرد: این جاده یک مسیر ارتباطی و مواصلاتی حیاتی در شرق استان گلستان است و در صورت اتمام پروژه درحوزه های مختلف به توسعه استان کمک خواهد کرد.

طیار با اشاره به اینکه با پیگیری‌های متعدد نهایتا با دستور وزیر راه و شهرسازی این پروژه در زمره پروژه‌های ملی تعریف شده است، افزود: تا انتهای سال جاری جلسه‌ای با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خواهیم داشت تا حمایت‌های دولتی را از اجرای این طرح به دست آوریم.

وی با تقدیر از نمایندگان پیشین مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی و همه مسوولان این شهرستان به دلیل پیگیری موضوع ایجاد و اتصال راه آهن گنبدکاووس به خط ریلی کشور، خاطرنشان کرد: با حمایت همه نمایندگان استان گلستان و همیاری آستان قدس‌ رضوی اختلافات میان این آستان با پیمانکاران طرح برطرف شده و به زودی اجرای این عملیات آغاز خواهد شد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل بیابانی بودن بخش عمده‌ای از اراضی شهرستان گنبدکاووس مردم از سال‌ها پیش اختلافات بسیاری با اداره منابع طبیعی دارند، ادامه داد: ما از استاندار محترم و معاون عمرانی ایشان می‌خواهیم که به صورت ریشه‌ای به دنبال رفع این مشکل باشند.

طیار با تاکید بر نقش ورزش در افزایش و تقویت سلامتی و شادابی جامعه، تصریح کرد: امروز والیبال به عنوان یکی از بزرگترین رشته‌های ورزشی و سرگرمی‌های مردم گنبدکاووس نیازمند حمایت جدی مسوولان است و حال که شهرداری و شورای شهر آمادگی خود برای حمایت از این تیم را اعلام کرده‌اند نیازمند همکاری و رفع موانع برای اسپانسری شهرداری گنبدکاووس توسط استانداری هستیم.

وی در پایان با تقدیر از مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس که در تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات آنها کوشا بوده‌اند، اضافه کرد: صمیمانه از مدیران ادارات برق، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکر می‌کنم.

چ/2346


منبع : فارس

برچسب ها : #گنبدکاووس #مجلس #شهرستان #استان #مسوولان #گلستان #اسلامی #تاکید #نماینده #اینکه #شورای #حمایت #مدیران #اجرای #اقتصاد #معاون #انتهای #پروژه #تقدیر #نمایندگان #آستان #اختلافات #نیازمند #شهرداری #اتمام #بهره‌برداری #اقتصادی #استانداری #کمیسیون #مناطق #پایان #بررسی #بودجه #بیابانی #تجاری #اضافه #منطقه #تسریع #هستیم #دولتی #ایجاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پایان بررسی لایحه مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی


X https://sport45.site/