ساخت و پخش چند انیمیشن و نماهنگ برای ایام فاطمیه

تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 - ساعت : 03:19

کد مطلب: 229323 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساخت و پخش چند انیمیشن و نماهنگ برای ایام فاطمیه

مازندمجلس: انیمیشن سه بعدی «بانوی بهشتی» و نماهنگ انیمیشنی «مادر خوبی‌ها» برای ایام فاطمیه توسط مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) تولید شد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، انیمیشن سه بعدی «بانوی بهشتی» در مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) تولید شد.

انیمیشن «بانوی بهشتی» با تکنیک سه بعدی و بهره‌گیری از جلوه‌های ویژه انیمیشنی به مناسبت ایام فاطمیه تولید شده است.

این انیمیشن کوتاه امروز و فردا در شبکه نوجوان سیما (امید) و از سوی قرارگاه فضای مجازی سازمان بسیج در شبکه‌های اجتماعی پخش و منتشر می‌شود.

این اثر که به کارگردانی رسول گورکانی و تهیه‌کنندگی اسدالله دیانتی تولید شده، به روایتی نو و نمادین از واقعه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها می‌پردازد.

مرکز متنا همچنین در یک کلیپ مستند کوتاه بازخوردهای مردمی و واکنش آنها از تماشای انیمیشن بانوی بهشتی را به تصویر کشیده که در فضای مجازی منتشر شده است.

مادر خوبی‌ها به خردسالان ایرانی تقدیم می‌شود

نماهنگ انیمیشنی «مادر خوبی‌ها» به مناسبت ایام فاطمیه در استودیو رضوان تولید شد.

این نماهنگ انیمیشن به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در استودیو رضوان تولید شده و به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

نماهنگ«مادر خوبی‌ها» با زبانی کودکانه و برای گروه سنی خردسال موضوع شهادت حضرت زهرا(س) را شرح می‌دهد و با شعر و موسیقی مناسب این رده سنی تولید شده است.

این نماهنگ با تکنیک کات اوت به کارگردانی رسول آذر گون و تهیه‌کنندگی اسدالله دیانتی؛ محصول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) در بهمن ماه سال جاری به تولید رسید.

مرکز متنا همچنین به مناسبت ایام فاطمیه ویدو کلیپ انیمیشنی بانوی بهشتی، مستند کوتاه بانوی بی‌همتا، هفده ویدیوی پیام تصویری کوتاه مخصوص تلگرام از سخنرانی‌های فاطمی رهبر انقلاب و واعظین مشهور و چهارده ویدیوی پیام تصویری کوتاه مخصوص تلگرام از مدیحه‌سرایی‌های فاطمی مداحان محبوب کشور تدوین و در فضای مجازی منتشر کرده است.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #تولید #انیمیشن #کوتاه #بانوی #نماهنگ #مناسبت #مجازی #منتشر #بهشتی #فاطمیه #خوبی‌ها #شهادت #انقلاب #انیمیشنی #ویدیوی #رضوان #استودیو #تصویری #تلگرام #فاطمی #تکنیک #مخصوص #همچنین #تهیه‌کنندگی #کارگردانی #اسدالله #اسلامی #دیجیتال #علیها #مستند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ساخت و پخش چند انیمیشن و نماهنگ برای ایام فاطمیه


X https://sport45.site/