مردم انتظار برخورد با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در کشور را دارند/ اعلام حمایت از کلیات طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان»

تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 اسفند 1396 - ساعت : 15:01

کد مطلب: 230948 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علیجانی :

مردم انتظار برخورد با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در کشور را دارند/ اعلام حمایت از کلیات طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان»

مازندمجلس: عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ما قطعا از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت می‌کنیم، گفت: مردم انتظار دارند که با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در هر سطحی در کشور برخورد شود و نظرات لازم صورت گیرد.

مازندمجلس:محسن علیجانی زمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح نمایندگان درخصوص اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت‌المال گفت: ما برای مقابله با تحصیل اموال نامشروع قانون داریم، به عنوان مثال ما قانونی داریم که طبق آن مسئولان قبل و بعد از مسئولیتشان لیست اموالشان را معرفی کنند که ثبت شود اما این قوانین اجرا نمی‌شود.

وی افزود: ما برای قانون‌گذاری در این مورد کمبود نداریم و مشکل ما در اجرای این قوانین است.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: البته اصل موضوع طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت‌المال برای مردم و نمایندگان مهم است و هرگونه  تحصیل مال نامشروعی باید به بیت‌المال بازگردد.

علیجانی خاطرنشان کرد: قطعا ما از این طرح حمایت می‌کنیم اما آنچه لازم به ذکر است این است که مشکل ما در این باره قانون نیست و ما قوانینی در این باره داریم که بتوانیم بر اموال تمام مسئولان نظارت کنیم اما باز هم می‌گویم که ما از طرح نمایندگان در این باره حمایت می‌کنیم.

وی  افزود: مردم انتظار دارند که با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در هر سطحی برخورد شود و نظرات لازم صورت گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: ما از کلیات طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت می‌کنیم اما جزییات آن باید مطرح شده و مورد بررسی قرار گیرد.


منبع : فارس

برچسب ها : #نامشروع #مسئولان #اموال #حمایت #اعاده #علیجانی #داریم #می‌کنیم #بیت‌المال #نمایندگان #افزود #قوانین #فراکسیون #مال‌اندوزی #فراکسیون امید #برخورد #قانون #انتظار #هرگونه #دارند #تحصیل #کلیات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم انتظار برخورد با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در کشور را دارند/ اعلام حمایت از کلیات طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان»


X https://sport45.site/