آخرین وضعیت کارخانه نکاچوب از زبان فرماندار میاندورود

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 دی 1397 - ساعت : 13:10

کد مطلب: 236790 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین وضعیت کارخانه نکاچوب از زبان فرماندار میاندورود

مازندمجلس: فرماندار میاندورود گفت: نکا چوب فعال است و مشکلی برای فعالیت ندارد و انعکاس برخی از خبرها مبنی بر تعطیلی شرکت در فضای مجازی صحت ندارد.

مازندمجلس: علی غلامیان درباره اخباری مبنی بر تعطیلی کارخانه نکا چوب خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر 700 نیرو در این شرکت فعالیت دارند و با وجود اینکه واحدهای مختلفی تعطیل شده است اما این کارخانه همچنان فعال است.

وی افزود: با تلاش انجام شده مدیریت و مسؤولان، 500 نیروی این شرکت در بخش حفاظت از جنگل فعال بوده و بقیه به عنوان نیروی کار در شرکت در صنایع چوب فعال هستند.

فرماندار میاندورود با اشاره به فعال شدن واحد ساخت مصنوعات و صنایع چوبی در شرکت نکا چوب یادآور شد: روزگاری این شرکت با هفت واحد صنعتی فعال بود و به مرور زمان و با مشکلات پیش آمده در تهیه چوب، این واحدها تعطیل شدند اما اکنون شرکت فعال است و واحد ساخت مصنوعات و صنایع چوبی با 200 نیرو در حال فعالیت است.

غلامیان گفت: مجوز برداشت چوب درختان خشکیده،‌ پوسیده و افتاده از جنگل‌؛ گامی برای توسعه نکاچوب که امیدواریم با اجرایی شدن آن شاهد توسعه بیش از پیش این شرکت و رونق اقتصادی در منطقه باشیم.


منبع : فارس

برچسب ها : #آخرین وضعیت کارخانه نکاچوب از زبان فرماندار میاندورود #کارخانه چوب نکا #فرماندار میاندورود #علی غلامیان فرماندار میاندورود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آخرین وضعیت کارخانه نکاچوب از زبان فرماندار میاندورود


X https://sport45.site/